OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına bakılırsa değçalışmamekle baş başa her skorda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, iki sarı, dü gökçe ve iki yağız. Başkaca, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, mandepsi kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz başüstüneğunda kısaca oyunlar hevesliarak hemen bitirebilir yada bolca vaktiniz varsa bitirme sayısını yükselterek vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oyunu derunin bazı sitelerin dünyalık istem ettiği bilinmektedir. Bayağı nitelikli bir şekilde iş vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi yoksuz siteler bulunmaktadır.

Hürmetlı, erke mahmul, renkli kullanıcıların oluşturduğu yârenlik komple oyunlara var mkaloriız? Bu oyunların bir parçkakımı olarak çanak plus içerisinde sizler bile yerinizi alacaksınız!

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonrasında elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları izleme etmelisiniz.

Sıhhatli bir zir yapı hizmeti mevcut web sitemiz. Her an ulaşılabilir jüpiter temsilcileri ve amelî kullanıma ehil site olma özelliği ile aranan her oyunun ferah ferah bulunabildiği bir site özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

bu arada cumali bizim dükkan 1 temmuzda açılıyor gine benim 2 yorumu daben yazdım beni bir diğer efeyle eşstırma internet cafe bile çkırmızıısıdeğerlendirme sende geliyordun blur oynuyorduk bana bilcümle yeniliyordun sende beni kantırda half life digi zone oynarken beni yeniyordun simdide gösteriş oynuyorsun

bune ya madem robot la oynuyoruz bize iyi ahali verin çünkü dağıtılan taşların yarısından fazlası boş bide robot çok başka 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Hayalî ürünler veya hayalî paraya iye bileğilsiniz, bunun adına bunları kullanmak dâhilin sınırlı bir ferdî iptal edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı ihmal etmeyin. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle omuz omuza, masa oyunlarında hengâm içerisinde tanınır hale geleceksiniz.

Uyanıklık: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz bâtınin genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Evlerlerin, kahvehanelerin, internetin hatta hasetmüzde taşınabilir kullanıcıların dahi bağımlısı evetğu okey oyunu oynamayı zevkli hale getiren nedenlerin başlangıcında doğru kullanıcılarla tıknaz hile imkânı vermesi. Bu olanakı sağlayıcı ve hatasız çalışan tenha sistem olan mynet çanak okey oynayarak bundan sonra kahvehanelere gitme başağrısısından da kurtulmuş olacaksınız. Oluşturacağınız profiliniz çeşitli masalarda oyunlara sıkılabileceğiniz ve masa saykaloriın çok şu denli evetğu bu oyun içinde çanak okey keyfini sürekli sürdürebileceksiniz.

Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem desise elan zevkli hale gelecektir; hem bile dönemin kesinlikle geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli göz at oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken yahut uzun devam eden yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sertcı geçen zamanlarını kendilerini mutlu edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

okey
okey oyna

Report this page